Новини групи

Підводячи підсумки навчального року, ми хочемо висловити слова вдячності нашим любим, завзятим батькам!!!! Дякуємо за розуміння наших проблем, дякуємо, що знаходите шляхи їх вирішення!Ви в нас найкращі!!!!Для наших малюків придбано новенькі та якісні рушники,а також яскраві чашки!!!
Діти вже з задоволенням користуються нашими придбаннями!!!!


Щорічно до Міжнародного дня довкілля у нашому закладі святкують День Землі. Діти середніх і старших груп своїми яскравими таночками і гучними піснями завадили Чорній плямі зірвати день народження Землі.
Разом з Феєю Екології та Метеликом малюки знайшли Веселку і прикрасили нашу планету!21 березня 2019 року до нашого закладу завітало компетентне журі районного конкурсу художньої творчості "Таланти ЗДО Шевченківського району".

У конкурсі, були представлені номери у номінаціях "Хореографія", "Художнє читання", "Образотворче мистецтво". 

Діти нашої групи показали яскравий,веселий танок "Курчата" під керівництвом Ю.М Салюк та О.Л.Малиш Яровий Владислав з честю представляв наш садочок на урочистому заході!

 В ДК імені Тараса Шевченка відбулося свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. 

Нам дуже приємно, що родзинкою свята став виступ талановитих дошкільнят нашого закладу, який вони підготували разом з музичним керівником Салюк Ю.М. та керівником хореографічного гуртка Малиш О. Л. 

Пишаємося!!!!Скільки радості в очах дітлахів!!!Новий яскравий, вологостійкий,антиалергічний та теплоізолюючий килимок подарює багато позитивних хвилинок для наших малюків! 

У наших діточок з'явився новий посуд!!!
Дякуємо батькам за розуміння наших потреб!!!Шановні батьки !!

Адміністрація нашого дошкільного закладу та вихователі групи висловлюють Вам подяку за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, за зміцнення матеріально-технічної бази. Щиро дякуємо за створення комфортних умов для життя наших дітей:за нові двері та шафи для рушничків!!

1 комментарий: